Top Moda

„Top Moda" to znak dobrej jakości i modnego wzornictwa oraz modnych marek (”marka na topie") przyznany po raz pierwszy w 1993 roku, znak, który stał się znaczącym wyróżnieniem i gwarantem jakości.

Wyróżnienia mogą być przyznane w kategoriach marka, producent, handlowiec, projektant, kolekcja. Znak „Top Moda" można otrzymać nie tylko za odzież, także za modne dodatki, galanterię, biżuterię, obuwie - za projekty i za produkcję, ale również za sposób i styl sprzedaży oraz promocji (sklepy, salony, agencje reklamowe ...).

W kategorii „Marka na topie" znak przyznawany jest najbardziej popularnej i modnej marce w danym okresie.

W plebiscycie nominacje zgłaszają jego poprzedni laureaci, organizatorzy, media lub dziennikarze.

Rozpoczynając całą akcję pisaliśmy m.in.: „... często odczuwamy głód niewiedzy - co jest aktualnie modne, jakie obowiązują tendencje, w jakim sklepie kupić modny garnitur, sukienkę, buty, biżuterię... samochód, telefon; który producent trzyma rękę na pulsie, z jakim projektantem warto współpracować. I gdzie najlepiej robić zakupy. Z drugiej strony ważne jest, by tych najlepszych doceniać, prezentować, promować"

Relacje z imprezy i laureatów przedstawiają media. Znakiem „Top Moda" laureaci mogą i metkują swoje propozycje lub oznaczają przez okres trzech lat od otrzymania. Dla klientów TOP MODA jest swoistym drogowskazem. Co też podkreślają sprzedawcy, producenci, media i właśnie kupujący.

Liczba wyświetleń strony: 479567