„Talenty Modelingu”

Informacje

Organizator : Polska Akademia Mody

W projekcie tym w odróżnieniu od „Debiutów”, brać mogą udział zarówno modelki/modele zawodowi, czy już uczestniczący w pokazach i reklamach, jak i debiutanci, bowiem na prezentacje zapraszamy (również jako jurorów) fotografików, przedstawicieli agencji reklamowych, agencji modelek i modeli, projektantów, przedstawicieli renomowanych marek (odzieżowych i nie tylko), przedstawicieli mediów i dziennikarzy.
Ideą prezentacji jest, by osoby będące modelkami czy modelami lub pragnące zadebiutować, miały szansę pokazania się tym, którzy szukają „twarzy” do pokazów i reklam, czy też ciekawych osobowości.

Zgłoszenia do prezentacji przyjmujemy przez cały rok na druku zgłoszenia na e-mail: polskaakademiamody@wp.pl. Do karty zgłoszenia (jest na stronie www.polskaakademiamody.pl) należy dołączyć zdjęcie : portret lub sylwetka. Dozwolone formaty: jpg,png maksymalna wielkość pojedynczego pliku 2MB).

W prezentacjach będą dwa wyjścia (we własnych strojach; możliwość informacji o projektancie, marce ubierających modelkę/modela):

  1. W stroju kąpielowym/plażowym, nie tuszującym sylwetki
  2. W stroju dowolnym (oceniane będą między innymi: dobór stroju, stylizacja, umiejętność ukrycia wad i uwypuklenia zalet)
Firmy i osoby poszukujące modelek/ modeli prosimy o zgłoszenia na e-mail: polskaakademiamody@wp.pl
„Prezentacja Modelek i Modeli” to szansa dla nich ale też dla twórców, agencji, marek, ludzi marketingu.
Podobnie jak w „Debiutach”, organizatorzy nie żądają zobowiązań do współpracy ani od modelek i modeli ani od ich potencjalnych pracodawców.

W „Debiutach” brało udział łącznie ponad 80 tys. osób (nie licząc eliminacji w różnych miastach Polski). Wiele z nich dzięki „Debiutom” zostało zauważonych i znalazło pracę nie tylko w modelingu, marketingu czy promocji ale również w innych działach szukających ciekawych, atrakcyjnych osobowości.

Liczba wyświetleń strony: 479560