Top Moda - znak dobrej jakości i modnego wzornictwa 2022

Chilli – TOP MODA 2022 – znak dobrej jakości i modnego wzornictwa

{relacja filmowa} Chilli

CHILLI - IRENEUSZ GLAZA – jubiler i projektant biżuterii, który już od ponad 30 lat tworzy biżuterię wyróżniającą się nowoczesnym wzornictwem, bazującym na klasycznych kanonach piękna, oraz doskonałą jakością, będącą efektem połączenia technologii 3D i pracy ręcznej. Jego biżuteryjne kolekcje były wielokrotnie prezentowane na wybiegu Gali Mody i Bursztynu GDAŃSK AMBER LOOK, a w ubiegłym roku -podczas pokazu mody SATISFAHION ROMA. Wysoka jakość wyrobów została doceniona licznymi nagrodami, m.in. Nagrodą Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich SA w konkursie Amberif Selection w roku 2020 i 2022 oraz wyróżnieniem w konkursie Mercurius Gedanensis 2017. W 2021 r. – jako drugi polski projektant biżuterii – otrzymał od Polskiej Akademii Mody prestiżową nagrodę Złotej Pętelki za kolekcję „Amber Beauty”. Choć żaden kamień nie ma przed nim tajemnic, w swoich kolekcjach najczęściej sięga po bursztyn bałtycki, który ceni przede wszystkim za wręcz nieograniczoną paletę barw. W jego projektach, szczególnie w połączeniu ze złotem i diamentami, „Złoto Bałtyku” zyskuje nowoczesny, luksusowy look i staje się obiektem pożądania świadomych mody kobiet na całym świecie. W tym nurcie zostanie utrzymana także jego najnowsza kolekcja „Passion”, w wyrafinowany sposób przełamująca stereotyp bursztynowej biżuterii.


Magdalena Arłukiewicz – Aleksander Gliwiński
TOP MODA 2022-znak dobrej jakości i modnego wzornictwa

{relacja filmowa}

Magdalena Arłukiewicz
Inspiracją do powstania kolekcji była tancerka Belle Epoque - Loie Fuller. Punktem wyjścia były fotografie artystki, przedstawiające naturalne techniki ruchu i eksperymenty z długą spódnicą.
Kolekcja została uszyta z jedwabiu, szyfonu i tiulu, aby oddać secesyjną estetykę romantyczności. Jest wzbogacona o bursztynowe paciorki przyszyte do sukien, oraz biżuterię autorstwa Aleksandra Gliwińskiego.
To mieszanka tkanin, które według projektantki oddają takie cechy kobiece, jak: wytrwałość, siła i kruchość.
Makijaż : Magda Purchla
Ma 15 lat doświadczenia w branży mody i urody. Zajmuje się współorganizacją i realizacją sesji zdjęciowych, filmów reklamowych, pokazów mody. Tworzyła wizerunek wielu zespołów muzycznych, firm, ma na koncie okładki i publikacje w magazynach, prowadzi szkolenia. Udziela się charytatywnie m.in. prowadząc warsztaty dla kobiet z Centrum Onkologii.
Aleksander Gliwiński - Projektant i autor unikatowej biżuterii. Jego wzory, nowoczesne i wyraziste w formie, tworzone są przede wszystkim z myślą o kobiecie, by podkreślić w niej to, co najpiękniejsze: wdzięk, zmysłowość i niepowtarzalny blask. W swoich projektach i realizacjach uwielbia wychodzić poza kanony i eksperymentować z modą. Od kilku lat tworzy również biżuterię skierowaną do mężczyzn (bransolety, pierścienie, klamry do pasków). Projektowaniem profesjonalnie zajmuje się od ponad 30 lat. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, a także uczestnikiem i współautorem pokazów mody. W 2013 roku został uhonorowany przez Polską Akademię Mody statuetką oraz certyfikatem TOP MODA. To szczególne wyróżnienie stanowi, jak mówi sam autor: „ istotne zobowiązanie na przyszłość”. Biżuteria Aleksandra Gliwińskiego była wielokrotnie prezentowana w kraju i za granicą podczas prestiżowych eventów modowych ostatnio m.in. w ramach Fashion Week w Monte Carlo, Berlinie, Mediolanie i Rzymie, czy w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, podczas „Polsko – Niemieckiego Dnia Kreatywnej Ekonomii”. Kilkukrotnie nagradzany przez Polską Akademię Mody statuetkami „Złotej Pętelki”, Aleksander Gliwiński miał zaszczyt dołączyć w 2018 roku do grona Ambasadorów Polskiej Akademii Mody. Całokształt twórczości Aleksandra Gliwińskiego zaowocował oficjalnym zaproszeniem do uczestnictwa w pokazach mody podczas Dubaj Expo 2020 w ramach Misji Gospodarczej w Polskim Pawilonie.


Sempre – Top Moda - znak jakości i modnego wzornictwa 2022

Marka Sempre została wprowadzona na rynek przez firmę Graso Moda. Ma w ofercie szeroką gamę wyrobów z kategorii mody męskiej. Specjalizuje się w szyciu spodni o różnych krojach i fasonach, kładąc nacisk na zachowanie najwyższej jakości swoich produktów. Odzież powstaje w całości w Polsce. Marka Sempre wprowadziła do produkcji specjalistyczną tkaninę Ceramica, jako jedyna polska firma oferując tym samym spodnie z materiału o wysokiej wytrzymałości i przewiewności. Wykorzystuje także materiały wykonane z bawełny, lnu czy wiskozy. Dzięki nim klienci otrzymują komfortowe, wygodne ubrania na każdą okazję. Spodnie produkowane przez Graso Moda, są propozycją dla panów w każdym wieku, a duży wybór rozmiarów pozwala na dobranie modelu do praktycznie każdej męskiej sylwetki i wzrostu. Działalność firmy została doceniona szeregiem wyróżnień i nagród, w tym Laurem Konsumenta, trzema Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich , tytułem Męskiej Marki Roku 2017. Marka kieruje się przyjętym motto i oferuje „Spodnie, które polubisz”.
Podczas pokazu zaprezentowane zostaną spodnie męskie marki Sempre, wysokiej jakości wyroby przeznaczone dla klientów ceniących doskonałe wykonanie i codzienną wygodę noszenia. Modele spodni odpowiadają najnowszym trendom, zachowując ponadczasową elegancję. Ich zaletą jest duża uniwersalność.


{relacja filmowa} Sempre

Relacja filmowa – Piotr Kusy,
Zdjęcia :Zbysław Kaczmarek, Jan Krzyśko, Dominik Włoka

Liczba wyświetleń strony: 490775