Gala Polskiej Mody 5.11.2022

Kronika PAM w skrócie

{relacja filmowa} Kronika Polskiej Akademii Mody

 

Kolejna Gala Polskiej Mody ma odbyć się 5 listopada br. w Concordia Design w Poznaniu.

Relacje z dotychczasowych prezentacji mody można znaleźć w mediach patronujących Gali, ale także w innych, w tym w social mediach, również Polskiej Akademii Mody :

www.facebook.com/PolskaAkademiaMody , www.instagram.com/polska_akademia_mody

https://www.youtube.com/channel/UCC_I1imwisN79mF2qLPO20A/videos

Materiały dotyczące Gali, Złotej Pętelki , Kreator Roku, Odkrycie Roku, Top Moda, Nagroda im. Jagody Komorowskiej, Złota Perła są na tej naszej stronie www.polskaakademiamody.pl w stosownych zakładkach.

Można tutaj znaleźć także Karty Zgłoszenia/ Rekomendacji dotyczące tych prestiżowych nagród Polskiej Akademii Mody oraz prezentacji kolekcji w Gali.

Na stronie jest również Ranking Projektantów i Marek Odzieżowych aktualizowany wiosną i jesienią oraz Panteon Polskiej Mody. Prosimy o rekomendacje do jesiennego Rankingu na e-mail: polskaakademiamody@wp.pl .Stronę PAM odwiedziło dotychczas blisko 400 tys. osób/firm

46 Konkurs o „Srebrną Pętelkę”

Rozpoczyna się edycja 46. Konkursu o „Srebrną Pętelkę".

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 września 2022.

Do 15 października poinformujemy, kto zakwalifikował się do finału.

Szczegóły : regulamin, karta zgłoszenia są na stronie www.polskaakademiamody.pl w zakładce Srebrna Pętelka.

 

Poznańska Szkoła Modelek i Modeli wznawia działalność

Na liczne prośby firm, projektantów i samych zainteresowanych postanowiliśmy pomóc i modelkom i chętnym do ich zatrudnienia.

W latach 1991 – 2007 wtedy Mod Art. prowadziło Szkołę, której absolwenci z uwagi na swe umiejętności chętnie byli zatrudniani, chętnie też przyjmowały ich różne agencje modelek i reklamy w kraju i zagranicą. Obecnie brak modelek i modeli zwłaszcza wybiegowych. Dlatego postanowiliśmy jako Polska Akademia Mody (kontynuator ModArt) zorganizować specjalny, skrócony kurs. Będzie 60 godzin zajęć m.in. z estetyki i techniki ruchu, wizerunku, stylizacji, estetyki ubioru, pozowania i zdjęcia, szkolne pokazy mody, porady dot. zawodu. Zajęcia odbywać się będą w co drugą sobotę.

 Szczegółowe informacje tel. 501 565 330 lub 601 987 529. E-mail: polskaakademiamody@wp.pl

Liczba wyświetleń strony: 407357