Wiosenna Gala Polskiej Mody odbedzie się!

A jednak wiosenna Gala Polskiej Mody będzie, ONLINE. Już na początku czerwca zamieścimy ( na naszych stronach internetowych i w komunikatach prasowych) informacje i opisy oraz projekcje zdjęć kolekcji laureatów nagród Polskiej Akademii Mody (Srebrna Pętelka, Kreator Roku, Top Moda –znak dobrej jakości i modnego wzornictwa oraz Złota Pętelka) a także Marka na Topie, razem z nowym Rankingiem Polskich Projektantów i Marek Odzieżowych

Zmarła Jagoda Komorowska

Zmarła Jagoda Komorowska. Odeszło z Nią wiele wspaniałych projektów i przedsięwzięć polskiej i nie tylko polskiej mody. Światowy krytyk mody, wybitna dziennikarka, wspaniały człowiek.
Razem rozpoczynaliśmy - my Poznański Tydzień Mody, ona swoje dzieło - Moda Top, wtedy pierwszy żurnal mody w Polsce.
Przez 30 lat była z nami, nominowała wybitnych do "Złotej Pętelki", była przewodniczącą jury w konkursach "O Srebrną Pętelkę". Wymyśliła swoją nagrodę "Złota Fastryga".
Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy o Gali Polskiej Mody.
Tematem była propozycja nagrody Jagody Komorowskiej (myślę że doprowadzimy ten pomysł do końca z dopiskiem "im" ).
Często rozmawialiśmy godzinami, popłakała się gdy składałem jej życzenia imieninowe.

Dziś cały zespół Polskiej Akademii Mody płacze i nie pozwolimy Jagodo by o Tobie zapomniano.

Stefan Kostecki

Modelka 2019 roku – Sandra Staszewska

Sandra Staszewska, lat 21, pochodzi z Chodzieży. Obecnie studiuje psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Za sobą ma już kilka tytułów w konkursach piękności:
Wielkopolska Miss 2017
Wielkopolska Miss Foto i Publiczności 2017
Miss Earth Poland Fire 2017
Miss Festiwalu Gwiazd Sportu 2019
Miss Festiwalu Gwiazd Sportu Foto 2019
Nad życie kocha zwierzęta, w szczególności psy. Lubi ciagle próbować nowych rzeczy w życiu jak i w sporcie, dlatego od pewnego czasu bliski stał się jej boks. Wolny czas najchętniej spędza wśród bliskich jej osób. Uśmiechem stara się zarażać innych, i nie bez powodu jej motto to - Z uśmiechem przez życie.
W 2019 roku Sandra brała udział m.in. w pokazach : Kamilii Froelke, Marcina Raczkowskiego, Hanny Bieńkowskiej, SHARK, ANGEL, JUST UNIQUE...

Otwarcie Salonu Mody BALAMONTE

30 stycznia 2020 odbyło się w Poznaniu otwarcie Salonu Mody BALAMONTE Grzegorza Krychowiaka. Wśród gości prócz znanego piłkarza byli m.in. Karolina Michalak (dyrektor Targów Mody Poznań), Beata Ruszkowska (prezydent Złotej Loży PAM) i Stefan Kostecki (prezes Polskiej Akademii Mody)

UAM Fashion Show - 2019

Gala Polskiej Mody z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego i 10-lecia Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbyła się 21 listopada 2019r. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Galę zorganizowali : Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Polska Akademia Mody, Salon Mody SHARK oraz Robert Grzempowski z zespołem ...

Moda z całego świata na Gali Polskiej Mody w Poznaniu Ilonn Fashion Show 2

{relacja filmowa} Ilonn Fashion Show 2 - Gala Polskiej Mody - 12 X 2019

30 lat doświadczenia. Pokazy mody w całym kraju, statuetki, nagrody, wyróżnienia... Moda, która nie przemija, bo ma rangę stylu – ...

Poznańska Szkoła Modelek i Modeli wznawia działalność

Na liczne prośby firm, projektantów i samych zainteresowanych postanowiliśmy pomóc i modelkom i chętnym do ich zatrudnienia.

W latach 1991 – 2007 wtedy Mod Art. prowadziło Szkołę, której absolwenci z uwagi na swe umiejętności chętnie byli zatrudniani, chętnie też przyjmowały ich różne agencje modelek i reklamy w kraju i zagranicą. Obecnie brak modelek i modeli zwłaszcza wybiegowych. Dlatego postanowiliśmy jako Polska Akademia Mody (kontynuator ModArt) zorganizować specjalny, skrócony kurs. Będzie 60 godzin zajęć m.in. z estetyki i techniki ruchu, wizerunku, stylizacji, estetyki ubioru, pozowania i zdjęcia, szkolne pokazy mody, porady dot. zawodu. Zajęcia odbywać się będą w co drugą sobotę.

 Szczegółowe informacje tel. 501 565 330 lub 601 987 529. E-mail: polskaakademiamody@wp.pl

Najnowszy Ranking Polskich Projektantów i Marek Odzieżowych

Prezentujemy najnowszy Ranking Polskich Projektantów i Marek Odzieżowych

Liczba wyświetleń strony: 180059