Tomasz Koperski Ambasadorem Polskiej Akademii Mody w Paryżu

Ambasadorem Polskiej Akademii Mody w Paryżu/Francji został Tomasz Koperski. Telefon i e-mail do niego jak i innych ambasadorów PAM na tej stronie w zakładce Kontakt.


Tomasz Koperski - Fotograf mody Francja, uczestnik Paris Fashion Week`s oraz imprez związanych z modą podczas Festiwali w Cannnes oraz Grand Prix Monaco, na stale mieszkający w basenie morza Śródziemnego.
Publikacje w prasie elektronicznej i drukowanej Photo Vogue Italia, Pakistan in Vogue, Fashion Magazine 24, Solstice Magazine i innych.
Współpracujący zarówno z markami jak i projektantami spośród których wymienić należy Cristallini, O`Blanc, Missaki Couture a także blogerami modowymi.
Przy tworzonej kompozycji często korzysta z miejsc architektonicznie ciekawych wydobywając zdolności behawioralne modeli celem podkreślenia charakteru fotografowanej kreacji.
Jego zdjęcia posiadają kolory rzeczywiste wzbogacone naturalnym światłem, którego miękkość dostosowana jest względem nastroju.
Kreator wideoklipów dla sieci społecznościowych, które wzbogacają portfolia modeli i oddają w sposób autentyczny przekazywane treści.
Niektóre z dotychczasowych prac znaleźć można na jego stronie www.bykoperski.com

Liczba wyświetleń strony: 392408