Mercure Fashion Night&Polska Akademia Mody
Nagrody Polskiej Akademii Mody

8 września 2018
Hotel Mercure Poznań

Po organizacyjnym sukcesie i pozytywnym odbiorze medialnym i środowisk opiniotwórczych Poznania i całej Polski – hotel Mercure i Polska Akademia Mody pragną kontynuować swoją współpracę, skupiającą się na walorach tego, co w świecie polskiej mody jest najciekawsze i najlepsze. „Mercure Fashion Night & Polska Akademia Mody" to druga odsłona wydarzenia spod znaku tych cenionych i uznanych instytucji. Jej celem było pokazanie hotelu Mercure jako wizytówki biznesowej i modowej Poznania i Wielkopolski. Przez co również podkreślenie Poznania jako polskiej stolicy mody i wpisanie w ten projekt Hotelu Mercure.

8 września 2018 zobaczyliśmy najciekawsze kolekcje ostatnich miesięcy

1. VICHER
Luksusowa marka ubraniowa dla kobiet, która opiera się na wartościach wolności i kobiecości. Romantyczne i nowoczesne ubrania. Odsłaniają nowy sens zmysłowości i kobiecości .
Nasz laureat z 18 roku. / Marka na Topie 2018/

2. JULIA KNOP
Jest światłem dla siebie. Malowanie jest jej pasją .Teraz spełnia sny tworząc modę ,daje jej swoje serce i duszę. Nadzieja mody.
młode pokolenie / Srebrna Pętelka 2018/

3. HANNAH
Hanna Bieńkowska . Nasza laureatka wielu prestiżowych nagród.
Projektantka mody i bizneswoman, dzieli swoją działalność, na dwa nieodłączne
nurty: produkcję i projektowanie.
Sukces biznesowy pozwolił jej na realizację marzeń i otwarcie własnego atelier mody.
Jej moda nie boi się przemijania czasu. Inspirowana klasyką o dobrze wyważonych proporcjach, stanowi od lat przedmiot westchnień kobiet. /Złota Pętelka 2018/.

4. JUST UNIQUE
Just Unique powstało z pasji do mody. Projektują wyjątkowe kroje, nowoczesne i ekskluzywne.
Zdobyte wyróżnienia i pochwały wielu kobiet ,które dzięki ich kolekcją odnalazły w sobie sex-appil to sprawia,że z wiarą patrzą w przyszłość. /Złota Pętelka 2018/.

5. BIALCON
Barbara Chwesiuk : właścicielka marki Bialcon, Rabarbar i pałacu w Cieleśnicy. Niezwykła kobieta biznesu!
Wszystkie projektowe działania podejmują przede wszystkim z myślą o klientkach - aby czuły się w ich ubraniach komfortowo i kobieco. Dlatego w trosce o jakość strojów zdecydowali się na produkcję w Polsce. Dzięki temu są pewni,że ich ubrania są perfekcyjnie wykonane i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. /Złota Pętelka 2018 /

6 . MACIEJ ZIEŃ
Maciej Zień to jeden z czołowych polskich projektantów mody i wnętrz, ulubieniec gwiazd. Jego marka od lat dostępna jest na polskim rynku, jest ceniona nie tylko u nas w kraju, ale również za granicą. Jakiś czas temu zrobiło się wokół nieco duże zamieszanie związane z zamknięciem marki.
Ostatnio powrócił w wielkim stylu . /Złota Super Pętelka /.

Galę prowadzili : Dorota Gardias i Dominik Górny

Galeria zdjęć:
http://akpa.pl/imprezy.php?id=50515&width=980

Liczba wyświetleń strony: 180056